europlastic.ukraine@gmail.com +38 050 359 76 03 | +38 096 463 53 99

Довговічність будівлі та внутрішній комфорт, який вона може забезпечити, напряму пов'язаний з якістю гідроізоляційних робіт, які були виконані у будівлі. Наша компанія пропонує рішення і матеріали, за допомогою яких  гідроізоляційні роботи проводяться на найвищому рівні.

POLYUREA WATERPROOFING

Являється найкращою технологію для гідроізоляції та захисту від корозії, що відома сьогодні. Вона має відмінні фізичні та механічні властивості, такі як висока стійкість при механічних діях та екстремальних умовах, таких як град або перевантажений транспортних рух - навіть військові випробування підтвердили його міцність. 

Технологія доступна в трьох варіантах: aromatic polyurea, яка застосовується для будівель, мостів, єдностей або нафтових платформ, hybrid polyurea, яка застосовується до будівель та для захисту металевих поверхонь, та aliphatic polyurea, основною властивістю якої є опір до світла.

Гідроізоляція на основі рідких акрилових мембран.

Ще один спосіб, який пропонує наша компанія-це однокомпонентний рідкий акрил, зроблений  на основі акрилових полімерів у водній дисперсії. Він ідеально підходить для гідроізоляції покрівель, терас, балконів і підвальних приміщень як у новобудовах,  так і у відновлених старих будівлях.

Однією з основних характеристик цієї мембрани є відображення сонячного випромінювання. Мембрана має високий ступінь зчеплення з більшістю поверхонь, стійка до суворих погодних умов,  гнучка і забезпечує блискучий та високо естетичний вигляд.

Вона також відмінно підходить для металевих поверхонь, таких як жерстяні дахи, бетону та деревини, та має високу стійкість до багатьох різних факторів.

ЯКІСТЬ І ПРОФЕСІОНАЛІЗМ 

Наша команда фахівців виконує даний вид робіт на самому високому рівні, незалежно від використовуваного методу.

Наше першочергове завдання - задоволення клієнта і ми завжди підтверджуємо відповідний рівень професіоналізму. Вибравши "Європластик-Україна", ви обираєте якість гідроізоляційних робіт, враховуючи наш досвід, професіоналізм та кращі матеріали.

Компанія сертифікована за стандартами  ISO 9001 та ISO 14001.

HYDRO TOP - гідроізоляційна однокомпонентна гнучка суміш на водній основі.

Вона призначена для дахів, фундаментів, балконів.

HYDRO TOP має гарне зчеплення з майже будь-якою поверхнею - бетон, гіпсокартон, бітум, цегла, гіпс, картон, стяжки.

Характеристики HYDRO TOP:

  • Водонепроникна;
  • Безперервна мембрана;
  • Відбиває сонячні промені;
  • Хороша стійкість до зміни погодних умов.