europlastic.ukraine@gmail.com +38 050 359 76 03 | +38 096 463 53 99

Гідроізоляція з допомогою Polyurea - це новітня технологія з відмінними фізико-механічними властивостями, яка має хорошу стійкість до різноманітних факторів впливу, таких як механічні удари, перевантажений транспортний рух, вибухи, напади птиці, кислотні дощі і град.

Високий ступінь витривалості технології підтверджений широким застосування в військовій сфері. Поверхні, оброблені Polyurea EUROPOL®,  були протестовані за результатами вибухів військових протитанкових бомб. Було відзначено ослаблення згинання арматури, де був застосований матеріал, без пошкодження шару Polyurea EUROPOL®.

Технології Polyurea EUROPOL® покриттів є найсучаснішою та найвитривалішою на сьогодні, будучи лідером в США.

        

Наша компанія пропонує Polyurea EUROPOL®  в 3-х варіантах, у відповідності до ваших потреб.

Pure aromatic polyurea – призначений для отримання гідроізоляційних мембран для захисту будівель, захисту від корозії металів, для мостів, резервуарів, шпаклівки, майданчиків, звалищ і т. д.

Hybrid polyurea – частина Hybrid polyurea  розроблена на основі нових комбінацій між поліолами та поліамінами  для отримання гідроізоляційних мембран для захисту будівель та металів від корозії.

Aliphatic polyurea fastness to light – забезпечує  гідроізоляцію і захист від корозії на різних поверхнях, не дозволяючи змінювати їх кольори під дією світла та/або ультрафіолетових променів.

Застосування:

  • Дахи – відмінно підходить для гідроізоляційного покриття і для захисту, особливо для ізоляції пінополіуретаном.
  • Покриття резервуарів/ємностей – захищає резервуари зі сталі проти корозії, хімічних речовин, природних стихій і т. д.
  • Покриття труб, трубопроводів –  Polyurea EUROPOL® виявився набагато більш стійкий, ніж інші рішення, такі як фарба. Витрати на обслуговування знизилися.
  • Покриття мостів – Polyurea EUROPOL® більш довговічні, ніж фарби, є найкращим рішенням для покриття мостів, особливо тих, які зроблені з металу та бетону.
  • Тематичні парки та декоративна конструкція – в тематичних парках використовується частіше Polyurea EUROPOL® для захисту покриття. Він використовується також для створення декоративних споруд, фігурок, штучних скель, басейнів, озер і т. д. Широко застосовується в  кіно індустрії та театрі для створення  декорацій.