europlastic.ukraine@gmail.com +38 050 359 76 03 | +38 096 463 53 99

Одним з найважливіших кроків при будівництві є проведення вогнезахисних робіт, так як пожежа спроможна  всього за кілька хвилин знищити весь товар та обладнання, та навіть більше того, може поставити під загрозу життя людей. Тому наша компанія приділяє значну увагу розробці протипожежних засобів та матеріалі. Наш продукт - протипожежна фарба Top Firestop - представляє собою фарбу, основними властивостями якої є запобігання во згоранню та зупинення процесу поширенню вогню.

Вогнезахисті роботи з використанням протипожежної фарби Top Firestop

Фарба може наноситися на деякі не сумісні матеріали, наприклад, дерево або метал. Також може бути застосована на утеплювач з пінопласту -  як зовні, так і всередині.

Переваги вогнезахисної фарби

Фарба, створена нашою компанією, має більш високий рівень теплового захисту та призначена для обробки як дерев'яних конструкцій так і конструкцій з металу. Вона ізолює фактори, які підтримають горіння та контролює поширення вогню. До переваг її використання можна віднести: висока ефективність, не висока ціна, швидкий монтаж та довгий строк експлуатації. Ще однією перевагою являється той факт, що при контакті з вогнем не виникають  задушливий газ або дим. Після нанесення на конструкції з дерева або металу, фарба перетворюється в ізольовану мембрани - при екстремальних температурах або під дією вогню, має вигляд вуглецевої піни, яка ідеально захищає від вогню.

Наша мета - це надійний спосіб захисту від пожежі 

За час роботи, наша компанія створила ряд товарів для будівництва, з використанням останніх технологій, які відповідають стандарту якості  ІСО 9001 , тому ви можете бути впевнені, що використовуючи фарбу Top Firestop, ваш будинок буде мати надійний  захист від вогню. 

Ще однією причиною, щоб обрати нашу фарбу, є той факт, що вона легко наноситься та швидко сохне. Крім цього, вона сумісна з широким спектром ґрунтів і може бути нанесена різною товщиною. 

Протипожежна фарба Top Firestop - це продукт, призначений для вогнезахисту будівель з різних матеріалів з властивостями зупинення та розповсюдження полум'я. 

Вона спеціально розроблена для застосування на дерев'яних опорах, металевих конструкціях, як всередині, так і зовні. 

Вона стійка до пливу воді та інших зовнішніх атмосферних чинників.