europlastic.ukraine@gmail.com +38 050 359 76 03 | +38 096 463 53 99

ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ  НА ОСНОВІ АЕРОЗОЛЮ POLYURETHANE FOAM

Теплоізоляція з використання аерозолю  POLYURETHANE FOAM довела свої переваги в порівнянні з іншими існуючими технологіями теплоізоляції, що підтверджується результатами багатьох сертифікованих випробувань.

Також, забезпечуючи відмінну теплоізоляцію, він безшовний, дуже стійкий до екстремальних температур і температурних коливань, має більшу щільність, ніж пінопласт, та може бути застосований на будь-якій поверхні, незалежно від типу матеріалу, ідеально зчіплюючись з ним.

Дуже важливою характеристикою аерозолю POLYURETHANE FOAM є те, що при застосуванні він проникає в тріщини на поверхні, навіть приховані. Він стійкий у часі, недорогий та швидкий у монтажі.

ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ З ВИКОРИСТАННЯМ  ФАРБИ THERMO TOP

Наші фахівці також можуть запропонувати вам альтернативу аерозолю POLYURETHANE FOAM -  термоізоляційні покриття на основі фарби THERMO TOP.

Фарба відбиває сонячні промені, включаючи інфрачервоні, що призводить до збільшення комфорту в приміщенні у спекотні літні дні. Вона також має гарні гідроізоляційні властивості, маючи підвищену стійкість до парів води і, в водночас, запобігаючи появі цвілі. Фарба має добре зчеплення з поверхнею, легко наноситься, валиком, шпателем або безповітряним розпилювачем. Може бути застосована як для промислових будівель так і  у житлових будинках, підвалах, терасах, фасадах, складних конструкція(нових або старих).

БЕЗПЕЧНА ТЕРМОІЗОЛЯЦІЯ ЗА НАЙВИЩИМИ СТАНДАРТАМИ

"ЄВРОПЛАСТИК-УКРАЇНА" пропонує найвищі стандарти якості продукції і послуг, яка сертифікованими згідно стандарту ISO 9001 та ISO 14001.

Компанія надає гарантію на всі роботи та матеріали.